Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
14.1.2024 00:50 - Kasai Hendie
Zdravíčko, hledám další hráče pro kroužek Dračí Sluj v Ústí nad Labem.

Odkaz: https://draci-sluj.webnode.cz/rpg-krouzek/



Kvůli zkouškám (ať už maturitním nebo vysokoškolským) nám ubylo hráčů. Aktuálně rozjíždíme Lone Wolfa, poté hra podle výběru hráču a pak bude Příšera týdne.



REZERVACE: https://rpg-draci-sluj.reenio.cz/cs/
20.1.2024 14:45 - iel
Zdravím vás!

Hledán jednoho hráče pro hru DnD 3.5e do mojí probíhající kampaně ve světě Greyhawku.

Hrálo by se na roll20, s hlasovými vstupy přes discord.

Jedná se o Dnd 3.5e, ne 5e; pro jistotu ještě jednou upozorňuji. :)

Daniel
21.1.2024 15:26 -
Zdravím všechny zloděje, mágy, bojovníky a i ostatní dobrodruhy.

Začínající PJ hledá skupinu tří až pěti dobrodruhů, kteří by chtěli navštívit jeho ostrov plný dobrodružství. Rasa libovolná a povolání také. Můj ostrov je znám celkem krátkou dobu a přesto se sem sjelo mnoho různých ras z celého světa.

Nejraději bych hrál osobně mezi X očima, ale i online hraní bude fajn. Představuji si to jednou za týden až dva, večer na dvě až tři hodinky. Pravidla asi Jeskyně a draci.

Jsem ročník 1974 z Varnsdorfu. Kontakt zajic.jarda@seznam.cz, tel. 737904185 pouze SMS
25.2.2024 15:16 - atlas westmarches

Atlas WestMarches Kampaň

Zdravím,
Zháňame nových hráčov pre našu westmarches kampaň Atlas ktorá bude začínať 28.2.

Ako sa hrá ?

Hrá sa pomocou Discordu a Roll20.
Na roll20 máme nakúpenú hromadu oficiálnych kníh ale aj úžasné knihy a doplnky ako The Ultimate Adventurer's Handbook či Deep Magic od iných vydavateľov.
Discord využívame hlavne na hlasovú komunikáciu počas výprav a textový RP ktorý prebieha 24/7 a za jeho hranie môžete získať napríklad featy, jazyky, exp a kopu ďalšieho.

Čo môžete očakávať ?

  • Kopu zábavy a dobrých príbehov.
  • Milú komunitu ktorá vás rada všetko naučí.
  • Technicky pokročilý server.
  • Admin Team ktorý sa rád stále posúva vpred a vždy pracuje na nových vylepšeniach kampane.
  • Široký výber vecí pre charakter, a po dohode radi povolíme aj planeshift či UA.
  • Rôzne špeciálne mechaniky ako možnosť hrania Sidekick charakteru; úrovne RP za ktoré môžete získať už spomínané odmeny, achievementy; či práce ktorých súčasť je aj výroba elixírov, zbraní, spellscrollov a alkoholu.
Radi medzi nás prijmeme či už nováčikov alebo pokročilých hráčov a DMov, každý je vítaný.
Ak by ste mali nejaké otázky tak nám ich kľudne môžete napísať cez email atlas.skwestmarches@gmail.com alebo priamo na našom discorde.
A ak vás táto kampaň zaujala tak budeme radi ak sa prihlásite cez tento link Atlas WestMarches Kampaň
12.3.2024 17:14 - Oristiik
Ahoj, jsme z Plzně a hledáme do naší party jednu hráčku holčinu, aby jsme měli naší herní skupinu o něco víc genderově vyváženější. Hru hrajeme hlavně na příběh, herní systém je náš vlastní a jednoduchý. Jsme skupina jednoho vypravěče, dvou hráčů a jedné hráčky, pokud by jsi měla zájem s námi hrát, tak se ozvi!:) email: oristgrey@gmail.com, Discord: ori774
24.3.2024 20:37 - PanOndrej
Čau lidi,

do rozjeté kampaně sháním posilu za hráče, který nás musel z časových důvodů opustit.

Hrajeme D&D 5e, postavy jsou momentálně na šesté úrovni. Není problém, pokud si i úplný začátečník, s pravidly rádi pomůžeme.

Snažíme se hrát každý týden, všední dny večer (orientačně 17:30 až 22:00), vlastní prostory ke hraní máme v centru Prahy.

Kontaktovat nás můžete na discordu PanOndrej#5632
31.3.2024 23:51 -
Zdravím všechny zloděje, mági a i ostatní dobrodruhy.

Zcháním dobrodruha, který by chtěl doplnit nedávno rozjetou hru (postavy na 3 úrovni). Hrajeme online na "Roll 20 a Discord" většinou v neděli v 19,00 hodin. Hraje se podle Jeskyně a draci (možno i ze základní DnD 5). Rasa libovolná, povolání také, ale hodil by se zloděj či kouzelník.
Hraje se v mém světě, ale prakticky vše funguje klasicky. Magie, měna, druhy oblud jsou klasický. Bohové, přístup k magickým věcem ... je můj.


Jsem ročník 1974 z Varnsdorfu. Kontakt zajic.jarda@seznam.cz, tel. 737904185 pouze SMS Discord zajic.jarda
2.4.2024 23:22 - Kasai Hendie
DRAČÍ SLUJ

Zdravíčko, hledám hráče/hráčky pro skupinu A na kroužek v Ústí nad Labem.
Aktuálně hrajeme Příšeru týdne v prostorách lidové pobočky knihovny Ústekého kraje, první patro. Ikdyž je kroužek 12+ tak nám chodí nejmladší 17 letí a starší.
Hrajeme každou druhou středu od 15:30 do 17:30, vstup zdarma.

Rezervujet si místo zde:https://rpg-draci-sluj.reenio.cz/cs/#/terms/2024-04-10;viewMode=day
12.4.2024 13:35 - opitz
Ahoj, hledáme hráčku/hráče do rozjeté kampaně (náhrada za jednoho, co odpadl). Aktuálně jsme na 5. úrovni. Je nás 3 hráči a 1 hráčka. Preferujeme hráčku, aby byla hra vyváženější. Hrajeme cca jednou za měsíc (podle domluvy) v Brně.

Pište na tomkrizx@gmail.com
16.4.2024 11:56 - Zarahel
Ahoj, najde se zde někdo na hraní D&D z okolí Mariánských lázní, případně z Plzně, Stříbra nebo Prahy?

Mám doma už pár let příručky k Tyranny of Dragons, Waterdeep, Curse of Strahd a podobně a chtěl bych si s někým tyto kampaně zahrát.

Jako vypravěč jsem ochotný i dojíždět pokud by se našla stálá skupina hráčů (aspoň tři lidé). Hrálo by se cca jednou měsíčně na 4+ hodin. (Aby se něco stihlo)
19.4.2024 12:03 - Casik
Zdravím,
sháníme hráče do textového RPG na téma Supernatural, případně real-life (proto není znalost seriálu nutná).

Hrajeme na discordu, píšeme co nejčastěji nám to časové možnosti dovolí. Délka postů není stanovena.
Krom toho si můžete i jen tak povídat o všem možném se skvělou partou lidí, ale nikoho nenutíme. :)
Postavy buď vlastní nebo kanonické, počet není omezen, co zvládnete.

Budeme rádi, i když se jen přijdete podívat.

Join the hunt.

Pozvánka: https://discord.com/invite/sftnmZKgRn

V případě jakýchkoli dotazů se mi neváhejte ozvat ať už zde, na DC, nebo e-mail: nudle1s2makem3@seznam.cz

Edit 19.4. 2024: Sháníme teď i Sama Winchestera.
19.4.2024 16:01 - Sayr
Zdravím,
Sháním jednoho hráče na Online hraní přes Foundry VTT jedná se o kampaň (RotR) je sice rozehraná ale neudálo se zatím nic co by vadilo k tomu se přidat. Vše by samozřejmě bylo vysvětleno a co se odehrála převyprávěno

začínal/a bys na lvlu 5

jsme hodně RP zaměření, ale bojům se také nevyhnete

jsme skupina kolem 25 let. A jsme beginner friendly

Jaký systém??? PF1e. Ale jak řikám není to nic těžkého, nejsme rule lawyers a vše naučíme!..

napsat můžete buď na email sayr@seznam.cz nebo na můj DC: Sayr
15.5.2024 19:47 - karlji
  • Krátké představení - Jsem Karl. Je mi 30, v dětství jsem hrál trochu dračáku, ale pořádně jsem s TTRPGs jsem začal asi před rokem. Zatím jsem hrál pouze online a převážně v angličtině. Nejvíce jsem hrál DnD 5e cca 180 hodin, PF2e cca 70 hodin a nově WFRP 4e.
  • Co jsem? - Začínající DM
  • Co hledám? - 2/4 hráčů kteří by byli shovívaví k novému DM a společně se chtěli naučit WFRP4e.
  • Jak se bude hrát? - Online Discord + Foundry VTT. Pokud by byl zájem mám i kameru.
  • Kdy? - 1x týdně, ideálně mohu út,st,čt od cca 19:00. Délka session dle domluvy, ideálně končit do 23:00.
  • Dodatečné informace - Pro začátek bych to viděl na oneshot a pokud si sedneme tak něco delšího, ale něco z předpřipravených kampaní.
  • Kontakt - SZ tady
    17.5.2024 01:14 - Skroby
    Zdravim,
    hledáme hráče na hraní jak DnD tak i dalších her jako Alien RPG nebo Call of Cthulhu v okolí Valašského Meziříčí/Rožnova. Hrajeme většinou kratší příběhy, popřípadě kampaně dělené do kapitol. Scházíme se v pátek nebo v sobotu večer podle času.

    Začínající hráči jsou rozhodně vítáni, my těch zkušeností totiž taky zas tolik nemáme! :) Věkový průměr v naší skupině je 25, ale na věk žádné požadavky nemáme.

    Pokud by byl zájem, nebo nějaký dotaz, tak mi napište sem: martinskrobak@icloud.com
    5.6.2024 20:26 - Květáček
    Co je pro někoho smetí, může být pro jiného poklad!

    Po rozpadu své DnD skupinky jsem se ocitla bezprizorní. Ač truchlím, s dračákem bych ráda pokračovala, a tudíž hledám skupinku, které chybí hráč. Sice jsem zatím hrála jen DnD5e, ale klíďo se naučím i jiný systém (zn. oči mám a číst taky umím).

    Hra online pro mě není problém, co se osobního hraní týče, tak jen v Praze.
    Chcete mě?

    (A jestli náhodou ano, tak prosím napsat sem, stačí jen pár slov a discord nick, já jen ten svůj nechci házet takhle veřejně.)
    5.6.2024 21:13 - Count
    Otevřená RPG hra „Nové moře“

    Ahoj všem. Rád bych otevřel veřejnou RPG hru sestávající se z volně provázaných sezení. První (nulté) setkání bude 13.6.2024 od 16.00 h a může dorazit každý, koho to osloví. Do prázdnin bychom po dohodě mohli stihnout ještě jednu seznamovací hru a „ostrý“ začátek pak od nového školního roku. Detaily níže. Kdo by měl zájem, dejte mi vědět na count@post.cz, stejně tak, pokud byste měli dotazy. Budu se těšit.

    "Té noci mohutná záplavová vlna smetla vše co jí stálo v cestě a během několika okamžiků se ze strážního hradu Wijch stal ostrov. Následujícího rána je možno z hradeb zřít jen nekonečnou hladinu občasně přerušovanou vršky střech, či obrysy nedalekých kopců. Co se bude dít dál?"

    Setting: High fantasy, vlastní svět
    Styl hraní: Sandbox kampaň
    Systém: Fate (nebo Omega)
    Místo hraní: hostinec U Čendy - Hodoňovice 43, 73901 Baška - Hodoňovice, Moravskoslezský kraj, nedaleko Frýdku-Místku. Budeme mít rezervovánu vlastní místnost. https://www.hostinecucendy.cz (GPS: 49.6350606N, 18.3539319E)
    Frekvence: 1 x za 3 týdny
    Délka hraní: 4 - 5h na jedno sezení
    Počet hráčů: 4 (do budoucna bude přihlašovací systém)
    Věk hráčů: 18+
    7.6.2024 09:32 - Krleš
    Zdravím, hledám družinu která by uvítala dalšího hráče. Zvládám DrD, DnD, další systémy většinou není problém se naučit. Preferuji hraní offline (1x za týden / 14 dní v Praze si dokážu udělat čas), ale ani online hraní mi nedělá problémy.
    Myslím že jsem celkem rozumný hráč 35+, preferuji hraní na družinu a spolupráci. Než si na nové spoluhráče zvyknu může trošku trpět moje RP, nejsem úplně extrovert (hlavně v případě online hraní když nevidím reálné spoluhráče).

    Díky
    8.6.2024 15:09 - Gediman


    Vyhlašuji mini-tažení ve hře Void: Science Fantasy, které se bude skládat ze tří misí.

    Hráči hrají za žoldáky, kteří jsou najati, aby plnili mise v rámci většího ozbrojeného konfliktu: budou pomáhat regulérním ozbrojeným silám.
    Pouštní planeta Qavon patřící Šedé říši lidí se stala terčem invaze hobgoblinů. Musí být získána zpět, než nepřítel upevní své pozice!

    Hra: Void: Science Fantasy
    https://www.gediman.cz/void-science-fantasy-2-0/

    Co čekat?
    * Hodně akce.
    * Spoustu bojů.
    * Grimdark atmosféru.

    Co se doporučuje?
    * Dobrá týmová spolupráce (kombinace výzbroje, výstroje a schopností).
    * Mít představu o postavě (hlavně o rase a specializaci): můžu vám ji vytvořit, i když ideální samozřejmě je, když si ji vytvoříte sami.
    * Pravidla není nutné znát, ale pro lepší efektivitu je dobré si alespoň trochu pročíst kapitolu Systém (viz odkaz výše). Stručný popis hry je ZDE.

    Počet míst: 4 (maximálně)
    Kde: Discord, kanál RPG trilogie Void, pozvánka: https://discord.gg/A2P8HTsYS8
    Kdy: jednou týdně, ideálně neděle. Dohodneme se.
    17.6.2024 15:34 - Asci
    Ahoj!
    Dlouholetá parta z Neratovic hledá posilu: na živo, 1x 14 dní (dle dohody buď pondělí sudý týden nebo středa lichý týden, v případě potřeby lze přehodit na úterý resp. čtvrtek; cca 17:30-22 nebo dle dojezdů veřejné dopravy).

    Příběh, legrace, překonávání překážek, silný prožitek, plánování, ale i frustrace a stres, jindy smích celé sezení, pošťuchování, přátelská atmosféra. Máme rádi bitvy, ale hráči jsou raději, když se jim šikovně vyhnou :)

    Ideální hráč je týmový, kooperační, se smyslem pro humor, s nadhledem.

    Coby vypravěč mám nejsilnější stránku ve světě, který je živý, plastický, magický (ale lidský).

    Hraní s námi si lze jen vyzkoušet zda si lidsky (popř. vzdálenostně/dojížděním) sedneme a převzít na chvíli některé npc, než se vytvoří postava vlastní - k ničemu to nezavazuje a nebudeme oboustranně zklamáni, když to nevyjde :) Takže nabízím i možnost připojení se na scénu dvě, jak je libo :)

    petra.vresova@gmail.com
    14.7.2024 21:30 - cyrasil
    Zdravicko,

    hledam nejakou skupinu, ktera by me pribrala na hrani PF2e. Jsem otevreny jak necemu kratsimu, tak i delsi kampani.

    Casove moznosti: Nejlepe UT nebo CT, urcvite nemuzu ve stredu, ostatni dny by asi take sly, ale nejspis ne uplne kazdy tyden. Znacne bych preferoval pevny termin, jednou za tyden az dva.
    Misto: Nekde v Brne, jen a pouze offline
    Svet/styl: Nemam vylozene nejake vyhranene pozadavky, ale uplne mi nesednou kampane, ktere se hodne zameruji na intriky/diplomacii apod. Stylove se mi libi Vetsina Golarionu, pripadne treba Ebberon ci Theros z DnD, jsem ale otevreny i fantasy/steampunk homebrew svetu.

    Kontakt: nejlip asi tady pres soukrome zpravy. Sokrome kontakty tu vystavovat moc nechci;-)

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    ČAS neregistrovaní : 0.001255989074707 sec;
    Starší
    ČAS 0.062835931777954 secREMOTE_IP: 18.220.107.56