O hraní

Rytíř
15.10.2007 12:54
Obrázky Mocných
Vypisuji tendr na nejkrásnější portréty a obrázky mocných Středozemě!
Neboli potřebuji pomoct :) I když jsem už na to starý dost, pořád nějak neumím hledat na tom zatrachtilém internetu tak dobře jako jiní.. A nemám ani ohromující domácí galerie fantasy obrázků. Píšu článek o Mocných Středozemě a aby to mělo nějakou šťávu, rád bych ke každé osobnosti dodal i její zhled nebo minimálně nějaký motivační obrázek k ní.. máte? Dáte? Řeknete, kde najdu? Budu vděčen!
Momentálně mě pálí zejména: Círdan, Celeborn, Elrond, Elladan a Elrohir (synové Elronda), Glorfindel, Thranduil.
Z lidí pak Saruman Bílý, popř. Radagast, Helm Kladivo (rohirský princ, drsný bojovník kolem 40ti let), Arasuil (náčelník Dúnadanů ze severu, přísný a strohý).
Obrázky lze samo dodávat případně i postupně, až budete znát jejich podrobnější popis.. ale tak kdo se ve Středozemi trochu vyznáte, zkuste pls popřemýšlet :) Díky! Jo, Obrázek Galadriel a Gandalfa mám. Ale pokud máte obzvlášť povedené, klidně pošlete, třeba to ještě přehodnotím..
Poslední věc - nemám zájem o screenshoty z filmů.
Autorská citace #1
15.10.2007 14:40 - Chrochta
Elrond se objevil v jednom z tolkienovských kalendářů - snad dokonce v české mutaci. Glorfindel taky - ale ve vyobrazení zezadu (akce "nazgúlové u brodu").
Jinak by se mezi mocnými snad mohl objevit opomíjený a přehlížený - a velice těžce nedoceňovaný - Radagast Hnědý, pán Rhosgobelu. A v Roklince byl ještě jeden Mocný z Noldor. Až doma najdu jeho jméno, tak ho sem přidám.
Autorská citace #2
15.10.2007 14:51 - Rytíř
A ten kalendář bys našel?
Ad Radagast - jojo, jestli by se našlo něco, co by na něj sedlo, proč ne.. proto jsem ho tam uved (pravda, úmyslně sem ho nevybarvil, páč je opravdu přehlížen. Jak jsi ostatně právě dokázal) :D
Předem díky za cokoli, co najdeš pošleš. ;) Mocné klidně přidá, není problém. Tohle je jen základ, bez kterého to prostě nejde :)
Autorská citace #3
15.10.2007 20:32 - Chrochta
Kalendář by se samozřejmě našel (nic nevyhazuju - zvlášť ne Středozem). Zkusím skenovat, ale nic neslibuju předem. Tím dalším mocným byl Erestor, první z Elrondových rádců.
Autorská citace #4
15.10.2007 22:08 - Rytíř
Zkus to pls.. pokud ho najdeš.
Erestor, Erestor.. to jméno znám, ale byl opravdu mocný anebo "jen" moudrý?
Autorská citace #5
16.10.2007 10:15 - Chrochta
Je zmiňován v jedním dechem s Glorfindelem (maníkem zabitým při pádu Gondolinu) a Elrondem (mužem, jehož otec září jakon hvězda na nebi). A dokonce i kdyby nebyl Mocný, bude jakožto první z Elrondových rádců a snad i důvěrníků hrát první housle - sólo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014457702636719 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.059322118759155 secREMOTE_IP: 54.197.64.207