O stránkách

Rytíř
8.8.2007 13:40
K: Nový vzhled
Nový slušivý kabátek Ardy!
Autorská citace #1
8.8.2007 13:40 - Dalcor
Kristepane, proč zelená? A ještě tenhle odstín? Design je hezký ale barvy, s prominutím nebrat...
Autorská citace #2
8.8.2007 13:47 - Alek
Dalcor: Rytířovo přání, já mu cpal takovou pěknou modrou. ;)
Autorská citace #3
8.8.2007 13:53 - wraiths
neee barvy jsou prave supr! takhle se mi to libi. dobre zvolik Alek barvy i odstiny.a moc krasne si s tim pohral...mapa, prsten,kostka, kazdej vi o co jde. toto je opravdu velmi slusive. A ze brbla Dalcor, to je jedno je to starej brblal... :-p :-))

Dalcor: pokud se barvy nelibej, zkus monochrom. monitor, to myslim vyresi vse. :-))

Alek: me se taky libi tahle zelena.
Autorská citace #4
8.8.2007 14:09 - Rytíř
No tak to jsem zvědav, jaký bude poměr sázek na barvy.. :)
Dalcor: Zelená se mi prostě líbí obecně, na webu víc než ta modrá, ta je moc studená, na mě. Chtěl jsem trochu efektnější styl než je klasika d20 a zelená se mi zdá, že k Ardě tak nějak patří - vem si všechny ty mapy a obaly DVD, mě se zdá, že převládá zelená...
Autorská citace #5
8.8.2007 14:14 - Alnag
Ale jako jo... alespoň člověk pozná, že je na jiném projektu. Nejlepší by bylo mít každý projekt jedinečně skinovaný, ale kdo by to dělal, že? ;-)
Autorská citace #6
8.8.2007 14:20 - wraiths
Alnag Nejlepší by bylo mít každý projekt jedinečně skinovaný, ale kdo by to dělal, že? ;-)
Alek... ;-)
Autorská citace #7
8.8.2007 14:25 - Dalcor
Ono kdyby byly alespon sitejsi. Takhle to vypada jak trikrat vyprane
Autorská citace #8
8.8.2007 14:35 - wraiths
Dalcor: to je spravna vojenska zelen. :-))
Autorská citace #9
8.8.2007 14:36 - Alek
píše:
Nejlepší by bylo mít každý projekt jedinečně skinovaný, ale kdo by to dělal, že? ;-)
hehe, včera jsem se snažil udat modrý styl Comikusovi na Allmiru. Ale ten odmít a vypadá to, že mu budu tvořit nějakej jinej. ;) Takže tenhle je volnej, pokud by někdo chtěl (samo s úpravama v logu apod.), jinak ho dam asi jako druhej styl na Icefire...
Autorská citace #10
8.8.2007 14:40 - Dalcor
Trosku sitejsi modra a beru to :) Dragonlance ma modrej design.
Autorská citace #11
8.8.2007 14:46 - Rytíř
tyjovka, ještě sytější barvy? Neblázni Dalcore, dyk už pak ani nepůjde přečíst písmenka.. proto mam tu základní tak vyblitou, aby to bylo dobře čitelný.
Ad DL - mají modrej? Aha.. sem netušil. Ale tak tim líp, že jsem vybral zelenou, ne :) Jinak koukám, že Alek bude za chvilku jmenován Vrchním designerem d20! Gratulace, pane kolego, jedná se o veskrze výnosný a významný post... :))
Jinak jak naznačil Alnag, tak hlavní důvod změny bylo právě lepší, větší rozlišení matky a projektu.
Autorská citace #12
8.8.2007 14:46 - Alek
Jsem se chtěl mrknouut na ten design DL a to, co vylezlo z Gloglu mě fakt dostalo http://www.e-stranka.cz/hovawarts/. ;)
Sytější? No, já jí moc nemusim, podobně jako zelenou, ale když chceš, určo se dohodnem. Spíš jde o styl rámečků, jestli ti sedí, zbytek je dost jednoduše upravitelnej a modifikovatelnej.
Autorská citace #13
8.8.2007 14:48 - Alek
píše:
Jinak koukám, že Alek bude za chvilku jmenován Vrchním designerem d20! Gratulace, pane kolego, jedná se o veskrze výnosný a významný post... :))
To teda, už aby se začal Max bát o své funkce. Takovej malej sarajevskej (či bůh ví kde je) atentátík. ;)
Autorská citace #14
8.8.2007 15:13 - Dalcor
Rytíř - Alek nemyslím strányk Dragonlance.com ani Nexus. Myslím design Dragonlance knížek. Tales of the Lance je sitě tmavě modrá.
Nech tyhle modré - možná o trošinku sitější tahle vyblitost je hustá. Rámečky jsou dobré. Logo taky. Pod Logo můžeme vložit Mapu Krynnu - ta je volně šiřitelnáa její část je na Annun.SK - nejlépe část kde je útěšín a okolí. Logo nechme jaké je :) Jen mě napadlo a teď prudím - využít obrázek Dračího kopí místo pruhu ve kterém jsou stránky produktu /na ardě Dary Valar, Hrdinové Ardy, Mandosovy síně/. A co jako background vodotisk - nic me nenapada.
Autorská citace #15
8.8.2007 15:29 - Alek
Dalcor: ad kopi a mapa, tak mi pošli, co bys tam chtěl na mail, michal.ischia@gmail.com. Pokud jde o pozadí, já prosazuju jednolitý (na bránu tady na Ardě si taky pořád zvykam). Nevim, co máš na mysli vodotiskem. Ten má snad význam, když je nějakej obrázek ne?
Autorská citace #16
8.8.2007 15:37 - wraiths
Alek on myslel prave to pozadi=vodotisk. mozna nejaky zatisi(panorama) s trema mesicema by slo. jen kde ho najit...
Autorská citace #17
8.8.2007 15:41 - Alek
wraiths: aha, no tak to nemůžu sloužit, vůbec nevim, co by se k DL hodilo. Pro mě DL=Dalcor a svojí fotku (samo ve vodotisku) by tam Dalcor asi nechtěl. ;)
Autorská citace #18
8.8.2007 15:42 - Dalcor
hmm asi nic poslu az se k tomu nekdy dostanu
Autorská citace #19
8.8.2007 15:44 - Alnag
Alek: To víš, že by tam Dalcor svou fotku chtěl, ale ze slušnosti to bude vehementě popírat, dokud ho nepřesvědčíme... ;-)
Autorská citace #20
8.8.2007 15:50 - Dalcor
Děláte si srandu, vždyť by lidem praskaly monitory? Kam bych dal břuch?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0015361309051514 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.079967975616455 secREMOTE_IP: 3.133.159.224